Úvod > Aktuality > Akce v měsíci BŘEZEN 2024

Akce v měsíci BŘEZEN 2024

Akce

• úterý 5.3. – Motýlci půjdou cvičit do Sokolovny. Potřebují batoh, pití a sportovní oblečení a obuv.

• Pondělí 11.3. – všechny třídy půjdou na divadelní představení „Čert a Káča“ do Zámku Žerotínů. Vstupné 60 Kč bude hrazeno z třídního fondu. Oblečte, prosím, dětem vhodné společenské oblečení.

• Úterý 12.3. – Včelky půjdou cvičit do Sokolovny. Potřebují batoh, pití a sportovní oblečení a obuv.

·       Čtvrtek 14.3. – POZOR ZMĚNA: MOTÝLCI Sluníčka navštíví Hvězdárnu na program „Velikonoce na hvězdárně“, cena 50Kč

• Úterý 19.3. – Sluníčka půjdou cvičit do Sokolovny. Potřebují batoh, pití a sportovní oblečení a obuv.

·       Čtvrtek 21.3. – Včeličky navštíví Hvězdárnu na program „Velikonoce na hvězdárně“, cena 50Kč

• Úterý 26.3.- Motýlci půjdou cvičit do Sokolovny. Potřebují batoh, pití a sportovní oblečení a obuv.

• středa 27.3. – Včeličky půjdou na „Výchovný taneční koncert Základní umělecké školy“ do KZ Valašské Meziříčí. Cena vstupného: 50 Kč. Oblečte, prosím, dětem vhodné společenské oblečení.

·    středa 27.3. – POZOR ZMĚNA: SLUNÍČKA Motýlci navštíví Hvězdárnu na program „Velikonoce na hvězdárně“, cena 50Kč

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY – MŠ bude uzavřena ve dnech státních svátků, to je v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. 2024. Prosíme o nahlášení docházky na čtvrtek 28.4., kdy jsou velikonoční prázdniny v základních školách. Děkujeme.