Úvod > Aktuality > Akce v měsíci LEDEN 2024

Akce v měsíci LEDEN 2024

Akce

·       Pátek 5.1. – děti ze Včeličkové třídy uspořádají „Pochod tří králů“. Zazpívají a povinšují vše nejlepší do nového roku u Sluníček, u Motýlků, v ředitelně i v kuchyni u paní kuchařek.

·       Úterý 9.1. – Motýlci půjdou cvičit do Sokolovny. Děti potřebují batůžek, sportovní oblečení, tenisky do tělocvičny a pití.

·       Úterý 16.1. – Včeličky půjdou cvičit do Sokolovny. Děti potřebují batůžek, sportovní oblečení, tenisky do tělocvičny a pití.

·       Úterý 23.1. – Sluníčka půjdou cvičit do Sokolovny. Děti potřebují batůžek, sportovní oblečení, tenisky do tělocvičny a pití.

·       Úterý 30.1. - Motýlci půjdou cvičit do Sokolovny. Děti potřebují batůžek, sportovní oblečení, tenisky do tělocvičny a pití.