Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Akce v měsíci červen 2023

Akce v měsíci červen 2023Pátek 9.6. Motýlci půjdou na dopravní hřiště. Děti budou potřebovat sportovní oblečení a boty, batůžek s pitím a seřízenou cyklistickou helmu. Příchod do MŠ nejpozději v 7 hodin!

Pátek 9.6. Včeličky půjdou na dopravní hřiště. Děti budou potřebovat sportovní oblečení a boty, batůžek s pitím a seřízenou cyklistickou helmu.

Středa 14.6. „Maturita předškoláků“ – akce pro děti, které po prázdninách odcházejí do základní školy a jejich rodiče. Od 15hodin. Děti budou plnit „maturitní zkoušky“ a budou oficiálně pasovány na školáky! Mladší děti a děti s odkladem je nutné si v tento den, prosím, vyzvednout nejpozději v 14:45 hodin. Děkujeme za spolupráci.

Pondělí 26.6. Sluníčka půjdou na dopravní hřiště. Děti budou potřebovat sportovní oblečení a boty, batůžek s pitím a seřízenou cyklistickou helmu.