Kategorie: Aktuality

Akce v měsíci ČERVEN 2022

* středa 1. 6.  - "VRACÍME SE DO ŠKOLKY - ČÍST!"  - žáci ze třídy 8.A ze ZŠ Křižná navštíví naše děti ve školce a budou jim číst pohádky. Na programu budou i hádanky, omalovánky a společné povídání. Akce je pořádána v rámci 12. týdne čtení dětem z projektu "Celé Česko čte dětem". 

* úterý 7.6. - "DEN RODIN: TAJEMSTVÍ ŠKOLKOVÉ ZAHRADY" - akce pro děti, rodiče, prarodiče i sourozence na školní zahradě v čase od 15h do 18h. Na programu bude: určování stromů, frotáž, origami, fotbal, vystoupení dětí, hry na písku, spoustu dalších aktivit, piknik a posezení a povídání u kávičky :) Bude odhaleno malé tajemství naší školkové zahrady :) V PŘÍPADĚ ŠPATNÉHO POČASÍ BUDE AKCE PŘESUNUTA NA NÁHRADNÍ TERMÍN. 

* úterý 14.6. – „MATURITA PŘEDŠKOLÁKŮ“ – akce pro děti, které po prázdninách odcházejí do základní školy a jejich rodiče. Od 15hodin. Děti budou plnit „maturitní zkoušky“ a budou oficiálně pasovány na školáky! Mladší děti a děti s odkladem je nutné si v tento den, prosím, vyzvednout nejpozději v 15 hodin.

* úterý 28.6. - "Poslední školkový den" -  poslední den provozu mateřské školy před uzavřením v důvodu plánované rekonstrukce elektroinstalace. Den her a loučení před prázdninami. Nejpozději v tento den je nutné vyklidit skřínky dětí. MŠ bude uzavřena od 29. 6.  do 31.8. 2022.