Akce v měsíci DUBEN 2022

* Pondělí 4.4. – MOTÝLKOVÁ třída navštíví „Zelenou školičku“ v SVČ Domeček a absolvuje program „Pod kvetoucím keřem“. Cena 50 Kč bude hrazena z třídního fondu. Nutný brzký ranní příchod do školky do 7 hodin!

* Pondělí 4.4. – VČELIČKOVÁ třída navštíví „Zelenou školičku“ v SVČ Domeček a absolvuje program „O nešťastných indiánech“. Cena 50 Kč bude hrazena z třídního fondu.

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY – MŠ bude uzavřena ve dnech státních svátků, to je v pátek 15. 4. a v pondělí 18.4. 2022. Prosíme o nahlášení docházky na čtvrtek 14.4., kdy jsou velikonoční prázdniny v základních školách. Děkujeme.

* 25. - 29.4. "DUHOVÝ TÝDEN"  - každý den bude mít jinou barvu. Prosíme, oblečte děti každý den do dané barvy:

pondělí -  modrá

úterý - žlutá