Akce v měsíci listopad 2021

AKCE

* pondělí 1. 11. - sluníčka navštíví SVČ Domeček a absolvují program „Co všechno má na starosti příroda“ (Zelená školička), cena 50Kč bude hrazena z třídního fondu. Prosíme: je nutný příchod dětí do MŠ nejpozději do 7:30h!

* pondělí 1.11. - motýlci půjdou do SVČ Domeček na cvičení „Školka v pohybu“, děti potřebují batoh s pitím a teniskami, vstupné bude hrazeno z třídního fondu.

* pondělí 1.11. - včeličky navštíví SVČ Domeček a absolvují program „Běžela ovečka“ (Zelená školička), cena 50Kč bude hrazena z třídního fondu

* úterý 2.11. - včelky půjdou do SVČ Domeček na cvičení „Školka v pohybu“, děti potřebují batoh s pitím a teniskami, vstupné bude hrazeno z třídního fondu.

* pondělí 15.11. - sluníčka půjdou do SVČ Domeček na cvičení „Školka v pohybu“, děti potřebují batoh s pitím a teniskami, vstupné bude hrazeno z třídního fondu.

* úterý 16.11. - motýlci půjdou do SVČ Domeček na cvičení „Školka v pohybu“, děti potřebují batoh s pitím a teniskami, vstupné bude hrazeno z třídního fondu.

* středa 17.11. – státní svátek- MŠ UZAVŘENA

* pondělí 22.11.- včeličky navštíví knihovnu a absolvují program „Velikananánský krokodýl“. Prosíme: nutný ranní příchod dětí do 7:15h!

* úterý 23.11 - motýlci navštíví knihovnu a absolvují program „Velikananánský krokodýl“. Prosíme: nutný ranní příchod dětí do 7:15h!

* úterý 23. 11. - sluníčka navštíví knihovnu a absolvují program „Velikananánský krokodýl“

* pondělí 29.11. - včelky půjdou do SVČ Domeček na cvičení „Školka v pohybu“, děti potřebují batoh s pitím a teniskami, vstupné bude hrazeno z třídního fondu.

* úterý 30.11. - sluníčka půjdou do SVČ Domeček na cvičení „Školka v pohybu“, děti potřebují batoh s pitím a teniskami, vstupné bude hrazeno z třídního fondu.