Akce v měsíci listopad 2022

AKCE

* středa 2.11. – FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ -  podle objednávek u paní učitelek, v dopoledních hodinách, připravte dětem vhodné oblečení

* STŘEDA 2.11. – „POCHOD BROUČKŮ“ OD 16HOD PRO VŠECHNY DĚTI A RODIČE

PROGRAM:

- přivítání před školkou a vystoupení dětí

- lampiónový průvod do ZŠ Křižná, plnění úkolů, návrat na školkovou zahradu

- občerstvení na zahradě

- OHŇOVÁ ŠOU A UKONČENÍ POCHODU BROUČKŮ

DĚTI POTŘEBUJÍ: LAMPIÓN A POPŘÍPADĚ KOSTÝM BROUČKA, BERUŠKY, ATD.

* úterý 8.11 -  včelky navštíví knihovnu a absolvují program „ÓÓÓ Vajíčko“. Nutný brzký ranní příchod do školky nejpozději v 7hodin!

* středa 9.11. -  u motýlků proběhne canisterapie "O pejskoci s pejskem". Cena 20Kč bude hrazena z třídního fondu.

* středa 16.11. – všechny třídy navštíví KZ Zámek Žerotínů a zhlédnou představení „Rákosníček a jeho rybník“. Vstupné 60Kč bude hrazeno z třídního fondu.

* čtvrtek 17.11. – státní svátek- MŠ UZAVŘENA

* úterý 22.11. - "ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE SE ŠKOLÁKY" V ZŠ KŘIŽNÁ

* středa 23.11. – včelky absolvují program „Co teď? Co potom?“ o mezigeneračních vztazích a životním stylu. Program zajistí Mobilní hospic „Strom života“. ZMĚNA TERMÍNU: PÁTEK 25.11.!