Kategorie: Aktuality

Informace - lyžařský kurz

Vážení rodiče dětí, přihlášených na lyžařský kurz "Lyžujeme se Sluníčkem" od 15.2. - 19.2.2021:

- Vím, že informace podávám na poslední chvíli, ale snad se nám podaří lyžování i za tak krátkou dobu pro děti připravit.

- Dochází ke změně začátku lyžařského výcviku a to na úterý 16.2.2021. Dojíždět do Ski areálu Bílá budeme pak každý následující den až do pátku. Další informace budou vyvěšeny ve vestibulu MŠ na hlavní nástěnce (čas odjezdu a příjezdu autobusu, potřebné vybavení...)

- Níže kopíruji sdělení, které bylo každému zákonnému zástupci odesláno na e-mailovou adresu, uvedenou v přihlášce dítěte na kurz. 

 

Věřím, že další změny nenastanou 

Jitka Pelcová, ředitelka MŠ Křižná

 

"I když nedošlo k prodloužení nouzového stavu a ski areál plánuje spuštění provozu od pondělí 15.2.2021, jsme přesvědčeni , že vláda do 15.2.2021 připraví nová omezení.
Rozhodli jsme se posunout začátek kurzu na úterý 16.2.2021, kdy už jak doufáme budeme mít více informací :). Náhradu za pondělní výuku rozložíme prodloužením lekcí běheme kurzu.
Časový harmonogram kurzu zašleme v pondělí během dopoledne. V případě, že by vláda vydala opět zákaz, přesuneme kurz do náhradního termínu.
Děkujeme za vstřícnost a trpělivost
Tým SUN Outdoor, spolek"