Kategorie: Aktuality

Informace o provozu k 2.11.2020

Prosba platí i v týdnu od 9. -13.11.

Vážení rodiče,

 
děkujeme Vám za výbornou spolupráci a lidské pochopení ohledně docházky dětí do mateřské školy.
 
Situace se zkomplikovala i v našem pedagogickém sboru a 3 naše paní učitelky jsou momentálně mimo pracovní proces. Z tohoto důvodu musíme spojovat třídy. Velice si vážíme Vaší vstřícnosti, pokud máte tu možnost a necháváte si své děti doma. Umožňujete tak zachovat provoz mateřské školy pro děti pracujících rodičů. Můžeme tak předejít případnému úplnému zavření MŠ, ke kterému, doufáme nedojde. 
 
Děkujeme za dobrou komunikaci, odhlašování dětí z docházky i odhlašování stravy.  Paní učitelky jsou k dispozici na telefonních číslech tříd a snaží se odpovídat co nejdříve.  
 
Paní učitelky samy vycházejí vstříc tím, že nečerpají možné ošetřovné na své vlastní děti, a takto je možné zajistit provoz mateřské školy pro děti pracujících rodičů. Věříme, že se brzy vrátíme k běžnému provozu bez omezení a všichni se budeme ve školce společně potkávat smiley
 
Sledujte, prosím nadále  aktuální informace na tomto webu!!!
 
Distanční výuka pro předškoláky
Jelikož je v MŠ přítomno méně než 50% předškoláku, vyhlašujeme pro tento týden 2. - 6. listopadu 2020 distanční výuku. Veškeré informace najdete na tomto webu v sekci "Distanční výuka". Zvládne ji každý rodič i dítě. Přejeme Vám radost z času, který můžete společně strávit s vašimi dětmi. Posíláme dávku trpělivosti a inspirace a přejeme nové zážitky, vzácné chvíle pro vztah rodič - dítě.