Omezení provozu Mateřské školy od 16.3. 2020 do odvolání.

Provoz v mateřských školách zřizovaných městem bude od pondělí 16. března 2020 omezen

Na základě doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR bude provoz v mateřských školách zřizovaných městem Valašské Mezirłcł od pondělí 16. března omezen.

Opatření k zajištění provozu mateřských škol, s účinností od pondělí 16.03.2020:

- Provoz mateřské školy bude zajišťován až do odvolání v omezeném režimu (po dobu nezbytně nutnou).

- Vzdělávání dětí v mateřské škole bude umožněno především dětem pracujících rodičů, kteří nemají možnost zajištění dohledu nad svými dětmi jinou osobou.

- Děti rodičů nezaměstnaných, na mateřské a na rodičovské dovolené nebudou do mateřské školy docházet.

- Odhlašování stravy zůstává jako dosud — každý rodič si sám zajistí odhlášení svého dítěte přímo v jídelně.

- Z důvodů omezení pohybu cizích osob ve škole na minimum, může dovnitř do budovy školy dítě doprovodit jen jedna osoba (případně jedna osoba zletilá v doprovodu nezletilé). Totéž platí    při vyzvedávání dětí.

- Omezení provozu platí až do odvolání.