Prázdninový provoz mateřských škol v měsíci červenci a srpnu 2020.

Instrukce pro rodiče

Informace k prázdninovému provozu mateřských škol v červenci a srpnu 2020.

Milí rodiče,

v současné době využívám jednu z možností, jak Vám sdělit důležité informace – pomocí našich webových stránek.

Po dohodě všech ředitelek MŠ a zřizovatele jsme upravili – rozšířili počet týdnů během letních prázdnin, kdy můžete umístit své děti v naší MŠ (od 1.7. – 24.7.2020) a náhradní MŠ – MŠ Vyhlídka (od 27.7. – 21.8.2020).

Věřím, že odpovědně zvážíte možnost využití provozu školek o prázdninách tak, abychom v této složité době vyhověli především pracujícím rodičům. Kapacita školek je omezena a je třeba vzít v úvahu, že školky nejsou o prázdninách otevřeny jen pro své kmenové děti, ale i pro děti z ostatních MŠ ve městě.

Všem Vám předem děkuji za rozvahu i pochopení smiley                                                                                                                                      Jitka Pelcová, ředitelka MŠ

Instrukce k podání žádosti:

• Žádost k prázdninovému provozu si vyzvedněte v ředitelně MŠ po celý den 25.5.2020.
  • Vyplněnou žádost co nejdříve předejte třídním paním učitelkám.
  • Potvrzené žádosti vč. kopie lékařského potvrzení (z matriky MŠ) Vám budou zpětně vydány v ředitelně MŠ po celý den 29.5.2020. (bez razítka a podpisu ředitelky MŠ je žádost neplatná).
  • S vyplněnou a podepsanou žádostí zajděte pouze ve dnech 1.- 3.6.2020 (od 8:00 – 15:00 hod.) k zápisu do náhradní MŠ – v našem případě MŠ Vyhlídka.

S sebou je třeba vzít:

- vyplněnou žádost, podepsanou rodiči i ředitelkou MŠ

- hotovost na zaplacení školného a stravného (cca 150,- Kč na týden v MŠ)

Kolektiv Mateřské školy Křižná Vám přeje krásné prázdniny smiley