Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Akce v měsíci ÚNOR 2024

Akce v měsíci ÚNOR 2024·       Úterý 6.2. – Včeličky půjdou cvičit do Sokolovny. Děti potřebují batůžek, sportovní oblečení, tenisky do tělocvičny a pití.

·       12.- 16.2. – přihlášené děti absolvují lyžařský kurz „Lyžujeme se Sluníčkem“ na Bílé. Celý týden budou mít děti – lyžaři zázemí ve Včeličkové třídě (budou se zde ráno scházet, obědvat a hrát si i odpoledne). Ostatní děti ze Včeliček budou v tomto týdnu ve třídě u Sluníček.

 

·       19. – 23. 2. 2024 – v základních školách budou JARNÍ PRÁZDNINY. Mateřská škola bude v provozu, pokud však chcete udělat prázdniny i školkovým dětem, nahlaste to, prosím, paní učitelkám a odhlaste si stravu v jídelně.

 

·       26.2. – 1. 3. 2024 – T  Ý D E N     R A D O V Á N E K  - týden plný zábavy a veselí!

 

Čeká nás cvičení, Vrtule, atd.  Každá třída bude mít svůj vlastní program na každý den. Všechny třídy budou mít:

  • v pondělí 26.2. divadlo „3 medvědi“
  • ve středu 28. 2. karneval.
  • Plakát k tomuto týdennímu projektu bude vyvěšen na dveřích každé třídy.