Úvod > Zápisy

Zápisy

Dne 16.5.2024 od 8:00 – 15:00 proběhne v MŠ zápis dětí na školní rok 2024 – 2025.

V tento den je také možné prohlédnout si prostory školky v rámci „Dne otevřených dveří“.

Vyplněnou žádost vytištěnou z Předzápisu a potvrzenou dětským lékařem je nutné přinést v den zápisu paní ředitelce. Dále je nutné přinést doklad o trvalém bydlišti dítěte a kopii rodného listu. Děti nastupující k povinné předškolní docházce (5-leté děti) nepotřebují lékařské potvrzení na Žádosti k přijetí.

Rodiče k zapsání dítěte do MŠ použijí „Elektronický předzápis“. Tato aplikace pro MŠ Křižná bude pro rodiče zpřístupněna od 1.4. – 10.5.2024. Stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se do ní.

Po elektronickém předzapsání dítěte Vám program nabídne tisk Vaší „Žádosti o přijetí dítěte do MŠ“.

Na všechny děti a jejich rodiče se moc těšíme!