Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Akce v měsíci ŘÍJEN 2023

Akce v měsíci ŘÍJEN 2023 * úterý 3.10. – Motýlci půjdou na cvičení do Sokolovny. Děti potřebují batůžek se sportovním oblečením, obuv se světlou podrážkou (cvičky, tenisky) a láhev s pitím. Cena za vstup bude rozpočítána mezi přítomné děti.

 * Úterý 10.10. – Včeličky půjdou na cvičení do Sokolovny. Děti potřebují batůžek se sportovním oblečením, obuv se světlou podrážkou (cvičky, tenisky) a láhev s pitím. Cena za vstup bude rozpočítána mezi přítomné děti.

 

 * Úterý 10.10. – „PODZIMNÍ TVOŘENÍ ve Včeličkách“ – tvoření s rodiči od 15 hodin

 *  středa 11.10. – „PODZIMNÍ TVOŘENÍ ve Sluníčkách“ – tvoření s rodiči od 15 hodin

 * čtvrtek12.10. – „PODZIMNÍ TVOŘENÍ u Motýlků“ – tvoření s rodiči od 15 hodin

 

 *  Úterý 17.10. – Sluníčka půjdou na cvičení do Sokolovny. Děti potřebují batůžek se sportovním oblečením, obuv se světlou podrážkou (cvičky, tenisky) a láhev s pitím. Cena za vstup bude rozpočítána mezi přítomné děti.

 

  • pátek 20.10. - sluníčka půjdou na DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ. Děti potřebují sportovní oblečení, batůžek a s pitím a cyklistickou helmu. Ranní příchod do školky nutný do 7h!!!
  • pátek 20.10 -  motýlci půjdou na DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ. Děti potřebují sportovní oblečení, batůžek s pitím a cyklistickou helmu. 

 

 * Úterý 24.10. - Motýlci půjdou na cvičení do Sokolovny. Děti potřebují batůžek se sportovním oblečením, obuv se světlou podrážkou (cvičky, tenisky) a láhev s pitím. Cena za vstup bude rozpočítána mezi přítomné děti.

 * čtvrtek a pátek 26. – 27.10. - PODZIMNÍ PRÁZDNINY v základních školách. Pokud budete chtít udělat prázdniny i školkovým dětem, prosíme o odhlášení u paní učitelek na třídách a odhlášení stravy ve školní jídelně.

 * Pondělí 30.10. – divadlo ve školce: „Loupežník a slunečnice“. Cena 70Kč bude hrazena z třídního fondu.

 * Úterý 31.10. - Včeličky půjdou na cvičení do Sokolovny. Děti potřebují batůžek se sportovním oblečením, obuv se světlou podrážkou (cvičky, tenisky) a láhev s pitím. Cena za vstup bude rozpočítána mezi přítomné děti.