Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení školního roku 2023/24

Zahájení školního roku 2023/24Školní rok 2023/ 2024

Školní rok 2023/ 2024 bude zahájen v pátek 1. září 2023.  V prostorech mateřské školy proběhla během letních prázdnin rekonstrukce obkladů ve výdejnách stravy a prahů. Byly také spuštěny nové webové stránky mateřské školy: www.mskrizna.cz.

 

Pro děti, rodiče a zaměstnance mateřské školy platí Školní řád, který je k dispozici na nástěnce ve vestibulu školy, na všech třídách a na webových stránkách. Provoz mateřské školy je denně od 6 hod do 16 hodin. Vzdělávání dětí bude probíhat podle školního vzdělávacího plánu „Barevný svět“. Z tohoto plánu budou vycházet třídní vzdělávací plány každé třídy. Celý rok bude bohatý na zážitky a nové poznatky. 

O všech akcích budeme informovat v Křižňáčku, na webu a na nástěnkách v šatnách každé třídy. 

Třídní schůzky

Motýlková třída: úterý 5.9. 2023 v 15h

Včeličková třída: středa 6.9. 2023 v 15h

Sluníčková třída: čtvrtek 7.9. 2023 v 15h

Je nutná účast jednoho rodiče. Na schůzce budou sděleny veškeré důležité informace o předškolním vzdělávání, provozu školní jídelny a budou zodpovězeny všechny Vaše dotazy. Děti budou po dobu třídní schůzky ve vedlejší třídě nebo si můžete zajistit vyzvednutí jinou osobou.

Těší se na Vás: vaše paní učitelky.